Дизайн-проект інтер'єру

Кожна людина прагне до того, щоб жити в комфортних умовах. Адже, для багатьох з нас будинок - єдине місце, де ми можемо відпочити і розслабитися. Саме тому, дуже важливо створити в ньому таку атмосферу, в якій ми будемо відчувати себе комфортно, затишно і безпечно. Зробити це можна за допомогою грамотно продуманого дизайну інтер'єру.

Дизайн інтер'єрів - це не просто добірка стильних меблів і аксесуарів. Це творчий процес, займаючись яким, потрібно врахувати безліч різних нюансів.

5 дзен дизайну, або що повинен врахувати дизайнер:

 1. Уподобання клієнта: з абстрактних "хочу ось якось так" дизайнер починає свою роботу. Його головне завдання - здогадатися чого саме хоче клієнт.
 2. Технологічні аспекти: скільки розеток і вимикачів буде в квартирі, і де клієнт планує їх розмістити. Важливо уточнити, яка техніка буде в будинку, адже це теж частина майбутнього інтер'єру.
 3. Цілісність композиції: все, що перебуватиме в квартирі, повинне являти собою одну цілісну композицію, кожен елемент якої гармонійно доповнює один одного.
 4. Баланс: в інтер'єрі не можуть застосовуватися тільки яскраві або темні кольори, простір не повинен бути перевантаженим або занадто порожнім і т.д. Щоб створити гармонійний інтер'єр, дизайнер повинен дотримуватися принципу "золотої середини".
 5. Функціональність: всі речі повинні використовуватися по максимуму. Хороший дизайнер не буде перевантажувати інтер'єр елементами декору, які просто займають місце.

Шлях до досконалого інтер'єру або етапи дизайнерської роботи

Розробка дизайн-проекту включає в себе такі етапи:

 • Креслення: на цьому етапі дизайнер створює креслення кімнат. У майбутньому вони йому знадобляться для того, щоб він зміг нескінченно  переміщати предмети у вашому домі, і створювати найбільш оптимальні рішення.
 • Створення ескізного проекту: дизайнер створює кілька варіантів для вашого інтер'єру. Ваше завдання полягає вибрати серед них найкращий і затвердити остаточний варіант.
 • Створення робочого ескізу: дизайнер врахувує всі ваші уподобання і розміщує все так, як ви хочете.
 • Втілення дизайну: на цьому етапі дизайнер зобов'язаний вибрати меблі, будівельні матеріали, елементи декору і все, що буде використовуватися в роботі.
 • Контроль: не можна все пустити на самоплив. Дизайнер присутній під час ремонтних робіт і частково керує процесом.

Тенденції в інтер'єрі або де брати ідеї

Досвідчені дизайнери завжди тримають руку на пульсі, намагаючись не відставати від провідних тенденцій в інтер'єрі. Так, останні п'ять років в дизайні інтер'єрів актуальні такі тенденції:

 • Декоровані стіни: гладкі і чисті стіни залишилися в минулому. Останнім часом все більше людей віддають перевагу вішати на стінах портрети, фотографії, постери та інше.
 • Світлі відтінки: світлі відтінки візуально розширюють простір, а темні - зменшують. Можливо тому, все більше власників квартир обирають білі, кремові і пастельні відтінки для своїх квартир.
 • Натуральні матеріали: дерево, камінь, слонова кістка та інші матеріали стають надзвичайно популярними серед власників квартир і будинків.
 • Рослини: якщо раніше люди не хотіли мати в квартирі рослини, так як не любили доглядати за ними, то зараз все змінилося. Людям подобаються ці елементи декору і дуже часто клієнти просять дизайнерів, щоб рослин було якомога більше.
 • Hi-tech, модерн і футуризм: ми живемо в двадцять першому столітті і все в квартирі має про це говорити. Саме тому, все частіше люди оформлюють квартири в стилі Хай-Тек.

Дизайн інтер'єру в Києві від компанії Euro-Bud

Насправді дизайнер враховує набагато більше моментом, ніж ми вам розповіли в цій статті. Перелічити всі аспекти дизайнерської роботи просто неможливо. Створення інтер'єру - творчий процес, який вимагає неймовірного професіоналізму, досвіду і спеціальних навичок. Тому, радимо не планувати дизайн інтер'єру самостійно, а доручити цей процес нам - компанії Euro-Bud.

Наші дизайнери здатні втілити в життя будь-яку мрію клієнта. Довіривши дизайн нам, ви отримаєте унікальний інтер'єр, який відповідає всім вашим вимогам. Ми врахуємо всі ваші побажання і втілимо їх в реальність.

Від абстрактного "хочу" до реального інтер'єру один крок - звернутися в Euro-Bud.