Ремонт в новобудовах

id953891826IMG 7461

 

Купівля нової квартири - справжнє свято для власників. Ось тільки, перш ніж відзначати новосілля, вам потрібно буде зробити ремонт. Як правило, забудовники не роблять ремонт в новобудові. Клієнт купує «бетонну коробку», про облаштування якої він повинен подбати самостійно. Причому, перш ніж починати ремонтні роботи, потрібно буде врахувати безліч чинників.

Особливості ремонту в новобудовах

Економія - це не єдина причина, чому забудовники не роблять чистовий ремонт в новобудовах. Справа в тому, що будь-яка багатоповерхова нова будівля протягом кількох років дає усадку, що в свою чергу негативно позначається на інтер'єрі квартири: з'являються тріщини на стелі, відклеюються шпалери і обсипається штукатурка. Але, якщо ви довірите роботи нашій команді - ви зможете забути про цей неприємний момент. Ми робимо ремонт в новобудовах з урахуванням можливої ​​усадки будинку: проводимо ретельний аналіз будівлі і підбираємо відповідні будматеріали.

Як спланувати ремонт в новобудові

  1. Бюджет - скільки грошей ви готові вкласти в ремонт? Отриману суму розділіть на кількість квадратів у вашій квартирі, і порівняйте її з прайсами будівельних компаній. Так ви зможете зрозуміти, який ремонт ви можете собі дозволити (косметичний, євроремонт або vip-ремонт).
  2. Дизайн інтер'єру - це перше, з чого почнеться втілення вашої квартирної мрії. На цьому етапі потрібно все ретельно спланувати: підібрати колірну гаму, меблі, техніку. Дуже важливо щоб все в квартирі гармонійно поєднувалося між собою. 
  3. Будівельні матеріали - все, що необхідно для того, щоб виконати вашу мрію. Радимо не економити на будівельних матеріалах. Від їх якості безпосередньо залежить якість ремонту в вашій квартирі. 
  4. Робочі - ремонт в новобудові краще доручити професійній команді будівельників. Досвідчені фахівці докладуть максимальних зусиль для того, щоб усадка будинку не вплинула на інтер'єр квартири. 

Порада: якщо ви не хочете собі зайвого клопоту - найміть робітників з нашої компанії. Таким чином, вам не доведеться контролювати різних підрядників, розбиратися в термінах виконання робіт, а також з'ясовувати на кому і за що лежить відповідальність. За роки роботи ми зуміли створити згуртований і відповідальний колектив: кожен член команди чітко розуміє що він повинен робити, і готовий повністю нести відповідальність за свою роботу.

Euro-Bud - надійний ремонт в новобудові під ключ

Ремонт нової квартири - відповідальний процес, який найкраще доручити професіоналам - фахівцям Euro-Bud. У нашій компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які мають спеціальну освіту і величезний досвід в будівництві. Перш ніж приступити до ремонтних робіт, наша команда проводить ретельний аналіз будівлі, становить план робіт і підбирає будівельні матеріали. Це дозволяє нам робити ремонт квартир в новобудовах не тільки якісно, ​​але і швидко.

Чому з нами вигідно співпрацювати:

  1. У нас є всі необхідні фахівці: вам не доведеться окремо наймати дизайнерів, монтажників, будівельників та інших робітників.
  2. Гарантія роботи: ми відповідально ставимося до своєї роботи, тому не боїмося надавати гарантії на наші послуги.
  3. Доступні ціни: нашим клієнтам ми пропонуємо оптові ціни, які значно нижчі за ринкові. Також у нас діє гнучка оплата і система знижок, що дозволяє кожному бажаючому скористатися нашими послугами.

Ремонт в новобудові під ключ від компанії Euro-Bud - це саме те, що необхідно власникам нових квартир.