Оздоблювальні роботи

otdelochnie raboti

Оздоблювальні роботи - невід'ємна частина будь-якого ремонту. Від якості оздоблювальних робіт залежить не тільки зовнішній вигляд приміщення, але і надійність ремонту. Тому, радимо зі всією відповідальністю підійти до цього питання і вивчити всю необхідну інформацію про оздоблювальні роботи.

Для чого потрібно проводити внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи?

 • Для поліпшення зовнішнього вигляду приміщення.
 • Підвищення пожежної безпеки (використовуються важкозаймисті або незаймисті матеріали).
 • Захист від зовнішніх негативних факторів (волога, холод, перепади температур).
 • Поліпшення санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях.
 • Підвищення звукоізоляції.

Види оздоблювальних робіт

 1. Штукатурні - призначені для вирівнювання або декорування стін і стелі. Залежно від бажаного результату, можна використовувати звичайну, декоративну або спеціальну штукатурку.
 2. Малярські - роботи, пов'язані із застосуванням лаків, фарб, білил і інших матеріалів. Ці роботи займають значне місце при ремонті приміщень і завершують практично всі ремонтні роботи.
 3. Облицювальні - укладання різної плитки, панелей або декоративного каменю. Облицювальні матеріали використовують для підвищення пожежної безпеки в приміщенні, поліпшення звуко- і теплоізоляційних властивостей.
 4. Шпалерні роботи - обклеювання стін шпалерами є завершальним етапом загальної обробки приміщень. Шпалери - це один з найбільш доступних способів зробити гарну обробку стін.
 5. Покриття підлоги - в залежності від призначення, покриття може бути вологостійким (плитка, кахель для ванної) або декоративним (ламінат, паркет, лінолеум і т.д). Широкий вибір означає широкі можливості - зараз можна знайти відповідне покриття для підлоги в рамках будь-якого бюджету і для будь-якої мети.

Кращі матеріали для обробки

 • Стеля: один з найкращих варіантів обробки стелі є монтаж гіпсокартону. Гіпсокартон - практичний і зручний у використанні матеріал, який має ряд корисних властивостей. Він не деформується під впливом природних і механічних факторів. Використовуючи цей матеріал, ви можете не боятися усадки будинку: після усадки на гіпсокартонних панелях не з'являться сколи та тріщини.
 • Стіни: найчастіше для обробки стін використовуються: бамбукові або вінілові шпалери, емалеві фарби та декоративна штукатурка.
 • Підлога: найкращим покриттям підлоги безумовно можна назвати ламінат. Ламінат - недорогий і практичний у використанні матеріал. До того ж, він має гарні естетичні властивості. Навіть найдешевші варіанти цього покриття майстерно імітують натуральне дерево.

P.S. В цю добірку ми постаралися включити оздоблювальні матеріали, які мають найбільш оптимальне співвідношення ціна/якість.

Оздоблення: зробити самостійно або доручити будівельникам?

Це питання цікавить багатьох. Адже, з одного боку нічого складного немає, а з іншого боку хочеться щоб ремонт в приміщенні був якісним і надійним. Доручіть оздоблювальні роботи професіоналам - фахівцям Euro-Bud. Таким чином, у вас з'явиться гарантія того, що обробка буде якісною. У нашій компанії працюють досвідчені будівельники з досвідом, які вже неодноразово проводили оздоблювальні роботи різної складності. Починаючи від косметичних і закінчуючи VIP обробкою ексклюзивними матеріалами. Ми вміємо робити все, що стосується ремонтних робіт. В нашій компанії ви можете замовити, як оздоблювальні роботи, так і повний комплекс ремонтних робіт.

Euro-Bud - компанія для тих, хто цінує досвід і професіоналізм.