Покрівельні роботи

486969

 

Покрівельні роботи - один з найбільш складних і відповідальних етапів при зведенні будинку. Від якості проведених робіт безпосередньо залежить безпека мешканців. Дах будівлі постійно піддається впливу негативних погодних факторів. Якщо неправильно здійснити покриття, мешканці будинку в результаті зіткнутися з безліччю проблем: протікання, утворення цвілі в кутах приміщення, появи тріщин на стелі. Саме тому, до покрівельних робіт потрібно поставитися з усією відповідальністю.

Навіть якщо ви і не плануєте робити покрівлю даху самостійно, радимо вам трошки заглибитися в цей процес. Це допоможе у виборі професійних працівників для проведення покрівельних робіт.

Етапи покрівельних робіт

Покрівельні роботи припускають забезпечення наступних елементів конструкції даху:

Утеплювач згідно із законами фізики тепле повітря піднімається нагору, а холодний опускається донизу. Дах повинен захистити будинок від втрати тепла і запобігти проникненю холоду. Для цього в конструкції повинен бути передбачений спеціальний шар утеплювача.

Пароізоляція - потрібна для захисту покрівлі від проникнення вологи і пара, утворення конденсату і грибків. Продумана пароізоляція гарантує довговічність покриття.

Гідроізоляція - захищає покриття від атмосферних опадів. Коли покриття намокає, воно втрачає свої теплоізоляційні властивості. Щоб запобігти цьому, конструкція покрівельного покриття передбачає наявність спеціального гідроізоляційного шару.

Вентиляція - необхідна для виведення конденсату, який накопичується в підпокрівельному просторі.

Кращі матеріали для покрівлі даху

Черепиця - універсальний матеріал, який можна використовувати при будівництві будь-яких малоповерхових будівель. Серед переваг цього матеріалу варто відзначити: легкість в монтажі, пожежна безпека і механічна міцність.

В основному є такі види черепиці:

- металочерепиця;

- керамічна черепиця;

- сланцева черепиця;

- цементно-піщана черепиця.

Руберойд - другий за популярністю покрівельний матеріал. Руберойд можна використовувати, як для відновлення пошкоджених покрівель, так і для монтажу нових. Цей матеріал досить легко монтується, завдяки чому широко застосовується в покрівельних роботах. Серед усіх переваг руберойду слід визначити: міцність, довговічність, легкість, пластичність і гнучкість.

В основному є такі види руберойду:

- євроруберойд;

- стеклорубероид;

- рубемаст.

Це далеко не всі матеріали, які використовуються для покрівельних робіт. Більш детально ви можете дізнатися зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними в розділі "Контакти" або запитати майстра безпосередньо. Наші покрівельники із задоволенням допоможуть вам підібрати найбільш оптимальний варіант у співвідношенні ціна/якість.

Як вибрати професійного покрівельника

Забезпечення всіх необхідних етапів конструкції покрівлі повністю лягає на покрівельників. Від професіоналізму і досвіду цих майстрів безпосередньо залежить надійність покрівельного покриття. Саме тому, для проведення робіт з улаштування даху потрібно залучати тільки професійних покрівельників. Щоб вибрати таких фахівців, потрібно звертати увагу:

На компетентність: хороший покрівельник в доскональності повен володіти своїм ремеслом. Він чудово має розбиратися у властивостях матеріалів, типах конструкцій і технологіях покрівельних робіт.

Страховка: робота на висоті пов'язана з безліччю ризиків, тому професійні покрівельники повинні при роботі використовувати страховку.

Інструменти: хороший майстер завжди має всі необхідні інструменти для роботи. Покрівельники, як правило, використовують: ножиці, молотки, щітки, рулетку, електричні та газові паяльники.

Покрівельні роботи від компанії Euro-Bud

Покрівля даху - відповідальний і складний процес, який вимагає величезного професіоналізму і досвіду. Тому, радимо не прийматися за покрівельні роботи самостійно, а доручити цей процес нам - фахівцям компанії Euro-Bud. У нас великий досвід в проведенні покрівельних робіт, тому ми можемо на все 100% виправдати ваші очікування. В якості підтвердження якості наших робіт, ми надаємо клієнтам гарантії на свої послуги. Також, ви можете ознайомитися з нашими роботами в розділі "Наші роботи". Ми регулярно оновлюємо своє портфоліо, щоб ви змогли оцінити якість наших робіт.

Euro-Bud - якісні ремонтні роботи від професіоналів.