Наши работы

 

Кожному з нас хоч раз у житті доводилося робити ремонтні роботи. У квартирі, офісі, котеджі: в будь-якому приміщенні ми спочатку робимо ремонт, і тільки потім святкуємо новосілля. Причому від якості ремонтно-будівельних робіт безпосередньо залежить наш комфорт і настрій. Хто любить дивитися на стіни з відклеївся шпалерами або на тріщини в стелі? Впевнені що ніхто. Більшість з нас віддасть перевагу жити в чистій квартирі з хорошим євроремонтом. Ось тільки зробити його самостійно дуже складно. Так, в принципі, вам і не потрібно робити ремонт самостійно. Адже, у вас є ми - компанія Euro-Bud.

Euro-Bud: хто ми такі і чим займаємося

Ми - команда професійних будівельників, малярів, електриків, монтажників, сантехніків та інших кваліфікованих фахівців. Всіх нас об'єднує одна спільна мета - робити якісний ремонт в квартирах, офісах і котеджах. Починаючи з 2006 року ми успішно справляємося з цим завданням. Професіоналізм + працьовитість + відповідальність - ось наша секретна формула успіху. Використовуючи її, нам вдалося стати однією з кращих компаній в Києві і області, яка робить ремонт під ключ будь-яких складнощів.

У нас ви можете замовити такі послуги:

  • Ремонт квартир: ремонт під ключ в новобудові, євроремонт або косметичний в хрущовці, (у вторинному ринку) косметичний або VIP ремонт - нам під силу будь-яке завдання, яка стосується ремонтно-будівельних робіт в квартирах.
  • Ремонт будинків і котеджів - жити в будинку це круто, а ще крутіше жити в сучасному будинку з якісним ремонтом, який відповідає всім вашим вимогам. Хочете такий? Тоді, довірте ремонтно-будівельні роботи нам, і ви не пошкодуєте.
  • Ремонт офісів - інтер'єр в офісному приміщенні відображає статус компанії. Якщо хочете зарекомендувати себе як успішне підприємство - довірте ремонтні роботи в офісі професіоналам Euro-Bud.
  • Ремонтно-будівельні роботи - вам потрібно замінити проводку, переклеїти шпалери або встановити нову ванну? Не проблема! Наша компанія береться за будь-які ремонтно-будівельні роботи як в комплексі, так і окремо.
  • Додаткові послуги: ми знаємо як зробити унікальний дизайн приміщення, де купити якісні будівельні матеріали, як швидко полагодити меблі, можемо привести все необхідне для ремонту та відвезти сміття.

Ми - універсали, які можуть зробити все, що стосується ремонтно-будівельних робіт.