Ремонт під ключ

Ціни на РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ

Часом ціни на ремонт під ключ в будівельних компаніях шокують. Для багатьох з нас, ціна вказана в прайсі, здається завищеною. Мовляв, за що тут платити такі гроші? Так, якщо не заглиблюватися в процес, можна стверджувати що ціни на ремонт під ключ дуже високі. Але, такий підхід не дозволяє судити об'єктивно про стан речей. Зрештою, ніхто не хоче працювати "за спасибі".

Що входить у вартість ремонту під ключ?

Робочі - справжні професіонали не готові працювати за копійки. Дійсно, а навіщо? Щоб стати досвідченим будівельником, людина повинна була пройти безліч етапів розвитку: навчання, безкоштовна практика, низькооплачуване стажування, кілька років досвіду і в підсумку нормальну посаду. Тому, вартість ремонту під ключ, в першу чергу, залежить від зарплати будівельників.

У нас працює 11 бригад професійних фахівців з досвідом роботи.

Квадратний метр - одиниця виміру вартості робіт. Багатьох людей дивує вартість ремонтних робіт за один квадратний метр. Давайте розберемося, чому так дорого. Припустимо, потрібно покласти один метр паркету. Для цього ми знімаємо старе покриття, вивозимо його - викидаємо, шукаємо необхідний будматеріал, привозимо його і нарешті, робимо стяжку підлоги, потім укладаємо паркет, прибираємо за собою. В результаті треба пройти 6 етапів, кожен з яких вимагає певних навичок і часу. Підраховуємо, скільки на це піде часу, множимо на вартість роботи будівельника і вуаля - ціна ремонту під ключ за один квадратний метр готова. Ви отримуєте комплекс робіт від «а до я», завдяки чому значно економите свої сили і гроші.

Тип будівлі: ремонт у вторинку завжди обходитися дорожче, ніж в новобудовах. Пояснюється це тим, що старі будинки вимагають ретельного аналізу перед ремонтними роботами. Щоб провести цей аналіз, потрібно залучити кваліфікованого фахівця, який: оцінить стан будинку, скаже які конструкції можна зносити, а які чіпати категорично забороняється, чи можна міняти комунікації і т.д.

Що стосується вартості ремонту під ключ в новобудовах, то тут також потрібен особливий підхід. Ремонтні роботи потрібно провести з урахуванням можливої усадки будинку. Для цього потрібно провести аналіз будівлі і підібрати відповідні будівельні матеріали.Що стосується вартості ремонту під ключ в новобудовах, то тут також потрібен особливий підхід.

Підсумок: ціна ремонту під ключ залежить від безлічі факторів. Якщо компанія не врахує, хоча б один з цього списку вона ризикує збанкрутувати. Саме тому, деякі ціни на перший погляд здаються такими величезними. Але, перш ніж судити, потрібно оцінити вартість виконаної роботи на кожному етапі: починаючи від консультанта, який відповість на ваші питання, і закінчуючи прибиральником, який прибире в готовому відремонтованому приміщенні.

За кожним проектом прикріплюється персональний менеджер, який курирує всі процеси ремонту. Він на зв'язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ваш персональний менеджер постійно в курсі справи: він точно знає на якому етапі зараз перебуває будівництво і скільки потрібно чекати до завершення робіт. Цей фахівець повністю контролює процес, що гарантує 100% якість виконаної роботи.

Тоді і тільки тоді, ви можете оцінювати справедливість встановлених цін.

Ми зі свого боку доклали максимум зусиль для того, щоб послугами компанії Euro-Bud міг скористатися кожен бажаючий. Своїм клієнтам ми надаємо оптові ціни на матеріали. А для того щоб остаточно не перейматися - надаємо гарантію на всі виконані роботи Також, у нас є спеціальні пропозиції. Ознайомитися з ними можна в розділі "Акції та пропозиції".

Euro-Bud - якісні ремонтно-будівельні роботи за доступними цінами.