Ремонтно-будівельні роботи

Ціни на ремонтно-будівельні роботи

Даний прайс-лист є ознайомчою інформацією. 

Ціни на виконання робіт формуються в залежності від складності та обсягу робіт.

Курс валют враховується на дату підписання договору.

Бюджет - важлива складова будь-якого ремонту. Від того, скільки грошей готова витратити людина, залежить який ремонт вона може собі дозволити. Саме тому, багатьох людей цікавлять розцінки на будівельні роботи. Адже, саме від вартості будівельних робіт і матеріалів залежить вартість ремонту в цілому.

Як формується ціна на ремонтні роботи?

Будівельні матеріали: ви хочете купити якісні будматеріали від відомого виробника або матеріали сумнівної якості? Від вашого вибору напряму залежить вартість і якість ремонтних робіт.

Тип ремонту: існує кілька типів ремонту: євроремонт, косметичний і капітальний ремонт. Залежно від того, який ремонт потрібен вам, формується вартість ремонтних робіт. Так, євроремонт обійдеться вам в кілька разів дорожче, ніж косметичний, а іноді і навпаки - все залежить від складності та матеріалів.

Робочі: ціни на будівельні послуги у офіційних працівників, що мають досвід і спеціальну освіту, значно відрізняються від неофіційно влаштованих самоучок. Але і якість теж. Перші несуть відповідальність за роботу і надають вам гарантії якості на її виконання. Другі не дають ніяких гарантій. Подумайте про це, якщо хочете найняти бригаду самоучок.

Компанія: вартість будівельних робіт кожна компанія визначає самостійно. На жаль, далеко не всі підприємці здатні адекватно оцінити вартість своїх послуг. У Києві є безліч компаній, які встановлюють занадто невиправдані високі ціни на свої послуги.

Як оцінити адекватність встановленої ціни?

Як ми вже згадали, не всі підприємці встановлюють адекватні ціни на свої послуги. Тому важливо вміти відрізняти нормальні ціни від завищених. Для того, щоб визначити наскільки справедлива ціна на будівельні роботи, радимо звернути увагу на:

  • Досвід: чим більше років компанія на ринку, тим вище коштують її послуги. Цей принцип працює з будь-якими підприємствами. Вартість послуг в досвідчених підрядників завжди буде дорожче, ніж у початківців. І якість теж. Адже, професіоналізм і майстерність відпрацьовуються в результаті практики.
  • Гарантія: це чимало важливий параметр, який формує вартість будівельних робіт. Ви платите, і отримуєте відповідну гарантію на виконані роботи. За невелику плату компанія бере всю відповідальність на себе. Завдяки цьому, ви можете не перейматися, що робочі зроблять ремонт неякісно або обдурять вас: в разі чого компанія знайде нових фахівців і зробить вам хороший ремонт.
  • Портфоліо: мабуть, кращий спосіб зрозуміти наскільки адекватно компанія оцінює свої послуги. Просто зайдіть у відповідний розділ (у нас це "Наші роботи"), і подивіться на фотографії готових об'єктів. Потім подумайте, скільки потрібно докласти зусиль, щоб створити те, що ви бачите на екрані. Ну, а тепер можете оцінювати справедливість встановлених цін.

Розцінки на будівельні роботи в компанії Euro-Bud

Розцінки будівельних робіт в нашій компанії ви можете подивитися в прайсі. Коли ми формували ціну, ми врахували всі фактори і постаралися зробити її якомога доступніше. Також, пропонуємо вам ознайомитися з розділом "Акції та пропозиції". Близько 70% наших клієнтів скористалися однією із спеціальних пропозицій, таким чином ремонт обійшовся їм набагато дешевше, ніж вони розраховували. Погодьтеся, приємно ж?)) Можливо, одна з нині діючих пропозицій підійде і вам.

Euro-Bud - ми знаємо як зробити так, щоб якісні будівельні роботи були доступні кожному.