Блог

5 дзен дизайну, або що повинен врахувати дизайнер

Кожна людина прагне до того, щоб жити в комфортних умовах. Адже, для багатьох з нас будинок – єдине місце, де ми можемо відпочити і розслабитися. Саме тому, дуже важливо створити в ньому таку атмосферу, в якій ми будемо відчувати себе комфортно, затишно і безпечно. Зробити це можна за допомогою грамотно продуманого дизайну інтер’єру.

5 дзен дизайну, або що повинен врахувати дизайнер:

  1. Уподобання клієнта: з абстрактних “хочу ось якось так” дизайнер починає свою роботу. Його головне завдання – здогадатися чого саме хоче клієнт.
  2. Технологічні аспекти: скільки розеток і вимикачів буде в квартирі, і де клієнт планує їх розмістити. Важливо уточнити, яка техніка буде в будинку, адже це теж частина майбутнього інтер’єру.
  3. Цілісність композиції: все, що перебуватиме в квартирі, повинне являти собою одну цілісну композицію, кожен елемент якої гармонійно доповнює один одного.
  4. Баланс: в інтер’єрі не можуть застосовуватися тільки яскраві або темні кольори, простір не повинен бути перевантаженим або занадто порожнім і т.д. Щоб створити гармонійний інтер’єр, дизайнер повинен дотримуватися принципу “золотої середини”.
  5. Функціональність: всі реч іповинні використовуватися по максимуму. Хороший дизайнер не буде перевантажувати інтер’єр елементами декору, які просто займають місце.

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди