Дизайн-проект інтер’єру

Euro-Bud – компанія, яка індивідуально підходить до кожного проекту

Гарне співвідношення ціни та якості

Кожна людина прагне до того, щоб жити в комфортних умовах. Адже, для багатьох з нас будинок – єдине місце, де ми можемо відпочити і розслабитися. Саме тому, дуже важливо створити в ньому таку атмосферу, в якій ми будемо відчувати себе комфортно, затишно і безпечно. Зробити це можна за допомогою грамотно продуманого дизайну інтер’єру.

Дизайн інтер’єрів – це не просто добірка стильних меблів і аксесуарів. Це творчий процес, займаючись яким, потрібно врахувати безліч різних нюансів.

Шлях до досконалого інтер’єру або етапи дизайнерської роботи

Розробка дизайн-проекту включає в себе такі етапи:

  • Креслення: на цьому етапі дизайнер створює креслення кімнат. У майбутньому вони йому знадобляться для того, щоб він зміг нескінченно  переміщати предмети у вашому домі, і створювати найбільш оптимальні рішення.
  • Створення ескізного проекту: дизайнер створює кілька варіантів для вашого інтер’єру. Ваше завдання полягає вибрати серед них найкращий і затвердити остаточний варіант.
  • Створення робочого ескізу: дизайнер врахувує всі ваші уподобання і розміщує все так, як ви хочете.
  • Втілення дизайну: на цьому етапі дизайнер зобов’язаний вибрати меблі, будівельні матеріали, елементи декору і все, що буде використовуватися в роботі.
  • Контроль: не можна все пустити на самоплив. Дизайнер присутній під час ремонтних робіт і частково керує процесом.

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди