Вантажоперевезення

Euro-Bud – швидке і надійне перевезення будь-яких вантажів

Заощадження та приємні ціни на транспортування

Для того, щоб перевезти всі найцінніші речі на нову квартиру, ми зазвичай користуємося послугами транспортних компаній. Вантажоперевезення – один з найшвидших і зручних способів транспортування речей. Особливо, якщо мова йде про великогабаритний багаж, який вимагає особливих умов для перевезення.

В цьому випадку вантажне таксі стане найкращим з усіх можливих варіантів перевізного транспорту.

Переваги вантажоперевезень

 1. Доставка безпосередньо до місця: замовивши вантажну машину, ваш багаж доставлять прямо до місця розвантаження, що дозволить вам заощадити свої сили і час.
 2. Можливість підібрати необхідний автомобіль: ви завжди можете підібрати такий автомобіль, який найкраще підійде під ваш вантаж, що особливо актуально при квартирному переїзді.
 3. Відповідальність водія: водіння вантажних машин завжди довіряють досвідченим водіям. Ці фахівці враховують не тільки особливості вантажу, а й вміють самостійно коригувати маршрут, вибираючи найбільш зручний шлях.
 4. Можливість перевезти всі речі відразу: замовляючи звичайне таксі, або навіть бус, ви чисто фізично не зможете перевезти всі свої речі відразу. Якщо ж ви замовите вантажну машину, ви не зіткнетеся з подібними проблемами, оскільки місткість вантажних автомобілів в кілька разів більше, ніж у легкових.

Недоліки вантажоперевезень

 1. Якість дорожнього покриття: якщо потрібна доставка вантажу в місце, де відсутнє хороше дорожнє покриття, автомобіль повинен володіти високою прохідністю. Такі машини часто обходяться недешево.
 2. Обмеження за кількістю вантажу: кожен автомобіль може перевозити певну кількість вантажу, і цей показник не можна порушувати. Тому, якщо ви плануєте перевозити багато речей, орієнтуйтеся на місткість обраного автомобіля.
 3. Погодні умови: несприятливі погодні умови можуть перешкоджати перевезенню речей. У кращому випадку, перевезення багажу займе більше часу, в гіршому – перевезення не можна буде здійснити взагалі.

Важливо: у вантажоперевезень хоч і є істотні недоліки, але надавати їм велике значення не варто. Як правило, з цими недоліками доводиться стикатися тільки в 5% випадків зі 100. В іншому вантажоперевезення завжди є найбільш зручним, швидким і недорогим способом транспортування речей.

Як домовитися про вантажоперевезення в Києві?

 1. Тариф: є два варіанти розрахунку вартості перевезення: кілометраж і за лічильником. У першому випадку ви платите певну суму за кожен кілометр, у другому за час, який водій провів в дорозі. Якщо враховувати що в столиці практично завжди величезні затори, то вигідніше платити за кілометраж.
 2. Досвід на ринку: чим більш досвідчена компанія, тим більше гарантій ви отримуєте. Такі компанії дорожать своєю репутацією, тому виконують перевезення якісно і швидко.
 3. Автопарк: чим більше автопарк, тим легше вибрати необхідний автомобіль для перевезення.
 4. Упаковка меблів і техніки: дуже зручно, коли ця послуга йде в комплексі з перевезенням. Так, ви зможете заощадити свій особистий час + страхуєте речі від пошкодження в дорозі.
 5. Страхування вантажів: завжди є ризик того, що при перевезенні частина ваших речей може пошкодитися. Тому, радимо користуватися послугами тих компаній, які страхують вантажі або додатково скористатися послугами страхової компанії.

Вантажоперевезення в Києві від компанії Euro-Bud

Перевезення меблів, техніки та інших предметів інтер’єру вимагає величезної відповідальності та досвіду. Якщо ви хочете при переїзді зберегти все в цілості й схоронності, зверніться до нас – фахівцям Euro-Bud.

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди