Калькулятор

Калькулятор прорахунку

* Розрахунок вартості ремонту за допомогою онлайн калькулятора є орієнтовним, та базується на середньостатистичній вартості ремонту під ключ за пакетом «Оптимальний»

Тепер, дізнатись вартість ремонту можна усього за 4 кроки!

Крок 1

Загальна площа приміщення ?

Загальна площа квартири – це сумарна площа жилих та підсобних приміщень квартири, включно з усіма балконами, терасами тощо

Крок 2

Чи потрібно буде розробляти дизайн-проект ?

Наші дизайнери приймають до уваги та допомагають втілити найсміливіші ідеї кожного замовника, враховуючи усі технічні особливості та параметри приміщення.

Крок 3

Яке оздоблення для стін Ви оберете ?

Вибір на користь того чи іншого варіанту оздоблення може суттєво вплинути на вартість ремонту. Поклейка шпалер є класичним бюджетним варіантом. Декоративна штукатурка та фарбування стін виглядає більш вишукано та індивідуально, проте коштує дорожче та займає більше часу.

Крок 4

Яке оздоблення оберете для стелі?

Цінуєте коли усе виглядає монолітно? Радимо звернути увагу на гіпсокартонні стелі під фарбування. Якщо ж в пріоритеті економічність, швидкість монтажу та вологостійкість, є сенс зупинити вибір на натяжній стелі.

Результат попереднього розрахунку

Результат попереднього розрахунку з‘явиться на Вашій електронній пошті найближчим часом. Ви також можете лишити свій контактний номер, і отримати детальну інформацію по телефону.

Кожен ремонт – індивідуальний. Кожне приміщення має свої особливості. Розрахувати точну вартість конкретно Вашого ремонту буде можливо після виїзду замірника на об’єкт, та обговорення усіх побажань щодо подальшого ремонту. Ця послуга є абсолютно безкоштовною та ні до чого Вас не зобов’язує. Заповнити форму зворотного зв’язку можна вже зараз – ми зв’яжемося з Вами якнайшвидше!

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди