КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

Euro-Bud – справжні професіонали своєї справи

Впораємося з ремонтом будь-якої складності

Косметичний ремонт будинку робити набагато простіше, ніж капітальний. Це доступний спосіб поліпшити своє житло.

За допомогою косметичного ремонту можна оновити інтер’єр приміщення, зробивши свій будинок більш затишним і комфортним.

Етапи проведення косметичного ремонту

Перший етап – позбутися старих покриттів. Знімаємо зі стін шпалери, шар старої штукатурки, демонтуємо підлогу і виносимо з приміщення меблі. Якщо такої можливості немає, меблі потрібно обгорнути поліетиленовою плівкою і перенести їх в центр кімнати.

Другий етап – підготовка поверхонь до ремонту. Шпаклівка стін і стелі, а також стяжка підлоги. На цьому етапі радимо звернутися до професіоналів. Адже, як показує практика, зробити ідеально рівні стіни виходить не у кожного.

Третій етап – фінішна обробка. Фарбування стель, обклеювання стін новими шпалерами та монтаж нового підлогового покриття. Ці речі ми також не рекомендуємо робити самостійно. Інакше, ризикуєте вже через рік повністю переробляти все заново.

Заключний етап – генеральне прибирання квартири. Після того, як закінчитися косметичний ремонт в будинку, необхідно ретельно прибрати і провітрити всі кімнати. В повітрі все ще можуть залишитися частинки будівельного пилу, які чинять негативний вплив на здоров’я.

Косметичний ремонт будинків від компанії Euro-Bud

Вирішили оновити інтер’єр будинку? Чудова ідея. Особливо, якщо доручіть цей процес справжнім професіоналам своєї справи – фахівцям Euro-Bud. У нас працюють кваліфіковані будівельники, яким зробити якісний косметичний ремонт будинку не складе ніяких труднощів. Ми впораємося з ремонтом будь-якої складності. Не вірите? Замовте “ремонт будинку під ключ” і переконайтеся в цьому самі.

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди