РЕМОНТ ДВОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

Euro-Bud – компанія для тих, хто не звик вибирати між ціною і якістю

Наші фахівці знають усі тонкощі ремонту

Багато хто думає, що ремонт двокімнатної квартири зробити не складно. Потрібно всього лише закупити матеріали, і приступити до роботи. На практиці ж все набагато складніше. Власники квартир стикаються з безліччю труднощів, які їм потрібно подолати.

Фахівці Euro-Bud знають про ці тонкощі ремонту, тому вирішили скласти для вас перелік порад. Вони допоможуть вам пережити “випробування ремонтом”.

Як зробити ремонт у двокімнатній квартирі?

  1. Складіть план робіт, щоб якомога швидше закінчити ремонт у двокімнатній квартирі. Починати потрібно з демонтажу старих перегородок та покриття стін. Якщо ви на період робіт змушені жити в квартирі, тоді краще починати ремонтні роботи з найбільш віддалених кімнат, і поступово просуватися до виходу.
  2. Вивіз меблів і техніки: в ідеалі всі меблі, одяг і техніку бажано вивести на період ремонту. Якщо такої можливості немає, обгорніть меблі плівкою або перенесіть їх в іншу кімнату. Другий варіант найбільш зручний для тих, хто планує робити ремонт в трикімнатній квартирі.
  3. Планування: за допомогою планування можна кардинально поміняти свою квартиру. Ви можете додати ще одну кімнату за допомогою різних перегородок або об’єднати декілька кімнат. Перший варіант легше втілити в життя. Щоб поєднати кілька кімнат, доведеться зносити стіни. Для цього вам потрібно буде отримати спеціальний дозвіл від державних служб.

Облаштування трикімнатної квартири

Ремонт в трикімнатній квартирі зробити не набагато важче, ніж в двокімнатній. Послідовність робіт та ж, єдине доведеться подумати над інтер’єром. Щоб всі кімнати вдало поєднувалися між собою, потрібно ретельно продумати дизайн квартири. З цим питанням радимо звернутися до досвідченого дизайнера. Плануючи дизайн самостійно, ви ризикуєте випустити з уваги багато нюансів.

Де замовити ремонт?

Не знаєте з чого почати ремонтні роботи? Тоді, зверніться до нас. Фахівці компанії Euro-Bud вже неодноразово робили ремонт в двокімнатних квартирах. Ми знаємо як зробити якісний ремонт в квартирі, дотримуємося терміни і не завищуємо ціни. Довіривши ремонтні роботи нам, ви отримаєте сучасне житло, яке відповідає всім вашим вимогам.

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди