РЕМОНТ ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

Euro-Bud – краще, що ви можете зробити для своєї квартири.

Наші фахівці із задоволенням вам допоможуть

Ремонт однокімнатної квартири найчастіше супроводжується безліччю труднощів. Власникам хочеться, щоб в квартирі було все необхідне. Однак, квадратні метри часто не дозволяють здійснити задумане.

Тоді доводиться думати, як правильно оформити простір, щоб не нагромаджувати квартиру, але зберегти всі необхідні предмети інтер’єру. По суті, зробити це не так складно, як здається.

Особливості ремонту однокімнатної квартири

Якщо ви хочете зробити хороший ремонт в однокімнатній квартирі, радимо врахувати такі нюанси:
  1. Дизайн: перш, ніж починати ремонт, потрібно ретельно продумати інтер’єр. Дизайнери радять власникам маленьких квартир відмовитися від темних шпалер, громіздких меблів і зайвого декору. Найкраще використовувати вбудовані меблі, так ви заощадите простір. Якщо хочете візуально збільшити площу квартири, використовуйте світлі шпалери, фотошпалери і дзеркала.
  2. Планування: якщо у вас велика кімната, радимо подумати над зонуванням простору. Стандартний варіант – розділити приміщення на дві зони: зона відпочинку і робоча зона. Сімейні пари можуть шляхом зонування виділити окрему кімнату для дитини (дітей). Якщо хочете кардинально поміняти планування в квартирі, вам потрібно буде отримати дозвіл від державних інстанцій. Для цього вам знадобитися: будівельний план будинку, планування каналізаційних труб та електричної проводки.
  3. Бюджет: підрахуйте скільки грошей вам знадобиться для того, щоб зробити ремонт мрії в своїй квартирі. Можливо, якісь витрати доведеться скоротити, або навпаки – дозволити дорожчі матеріали. У будь-якому випадку, перш ніж починати ремонтні роботи, потрібно продумати бюджет. Якщо у вас виникли труднощі з прорахунком бюджету, зверніться до наших фахівців. Він із задоволенням вам допоможе.

Ремонт однокімнатної квартири в хрущовці

Облаштовувати однокімнатну квартиру в хрущовці буде складно. Квартири в таких будинках не тільки малогабаритні, але ще і погано продумані. Незручне розташування комунікацій, погана теплоізоляція і нерівні підлоги – головні недоліки хрущовок. Якщо ви хочете зробити якісний ремонт, вам доведеться виправити ці недоліки. Після того, як ви їх виправите, можна зайнятися переплануванням квартири. Як правило, в однокімнатних хрущовках немає несучих стін. Це означає, що якщо ви знесете одну стіну, нічого поганого не станеться: в будинку точно не з’являться тріщини, і вже тим більше він не впаде. Завдяки переплануванню, ви зможете грамотно розподілити простір, за рахунок чого зробити квартиру просторішою. Далі можна переходити до дизайну квартири.

Що стосується бюджету, то ремонт однокімнатної квартири в хрущовці обійдеться дорожче, ніж в новобудові. Але, якщо врахувати різницю у вартості квартир, то власники хрущовок нічого не втрачають.

Супутні послуги:

Ремонт в однокімнатній квартирі від компанії Euro-Bud

Зробити ремонт в однокімнатній квартирі самостійно дуже складно. Тому, якщо ви не впевнені в своїх силах, краще довірте це нам. Для наших фахівців не існує ніяких труднощів. Ми із задоволенням беремося за ремонт однокімнатних квартир будь-якої складності. Довіривши ремонтні роботи нашій компанії, ви можете бути впевненими в їх якості. Ми врахуємо всі ваші побажання, і зробимо надійний ремонт, який буде радувати вас роками.

Euro-Bud – краще, що ви можете зробити для своєї квартири.

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди