Ремонт офісів

Багато людей можуть спокійно сказати, що офіс – їх другий дім. Середньостатистичний офісний працівник проводить на роботі 60 годин на тиждень, що не набагато менше, ніж час, проведений в будинку.

Саме тому, регулярно ремонтні роботи в офісі не менш важливі, ніж робити у власній квартирі. Від того, які умови будуть створені на робочому місці, залежить продуктивність і ефективність роботи колективу.

Як за допомогою ремонту підвищити продуктивність співробітників?

Ремонт офісів вже давно перестав бути процедурою “для галочки”. Сьогодні кожен керівник хоче зробити такий ремонт в офісі, який змусить його співробітників полюбити свою роботу. Якщо ви входите в число таких керівників, то перш, ніж починати ремонт, врахуйте такі нюанси:

  1. Kольорове оформлення приміщення: дизайнери рекомендують використовувати сірий колір тільки в якості фону для яскравих кольорів, червоний – для підвищення мозкової активності або блакитний – для зосередженості. По суті, ви можете застосовувати будь-які кольори. Однак, перш ніж це зробити, вивчіть як вони впливають на людський мозок.
  2. Зона для відпочинку: якщо є можливість, потрібно обов’язково створити для співробітників зону відпочинку. Психологами доведено, що 10-15 хвилин відпочинку, здатні на 43% підвищити продуктивність людини. Важливо: зону відпочинку потрібно планувати відповідно до діяльності співробітників. Наприклад, якщо співробітники практично весь вільний час працюють поодинці, їм потрібна кімната для спілкування. Люди, які постійно працюють в команді, по достоїнству оцінять кімнати, де можна посидіти в тиші.
  3. Рослини – виділяють кисень, який сприятливо впливає на роботу мозку. До того ж, рослини можна використовувати в якості аксесуарів.

Ремонт офісів від компанії Euro-Bud

У нас ви можете замовити ремонт офісу під ключ і позбавити себе від зайвих клопотів. Наші фахівці знають, як зробити якісний ремонт в офісі, який змусить ваших співробітників полюбити своє робоче місце. Інноваційні рішення, які ми вам запропонуємо, можна застосувати в будь-якому офісному приміщенні. Довіривши ремонт офісу нам, ви точно не пошкодуєте. Результатом нашої роботи стане сучасний офіс, який не хочеться покидати.

Euro-Bud – ми любимо свою роботу і зробимо так, щоб ви полюбили свою.

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди