Демонтажні роботи

Euro-Bud – професійно і якісно ремонтні роботи будь-якої складності

Надаємо гарантію якості на виконання всіх робіт

Перш, ніж робити щось нове, потрібно викинути старе. Цей принцип працює практично з усіма речами, які ми робимо. Так, перед початком ремонтних робіт ми завжди проводимо демонтаж.

Демонтажні роботи потрібні для того, щоб позбутися старого і непотрібного й підготувати приміщення до нового. Без цього процесу немає сенсу починати ремонтні роботи.

Демонтажні роботи припускають повне позбавлення від старих покритих стель, стін і підлоги, в незалежності від того, в якому стані вони знаходяться. У деяких випадках демонтаж включає в себе знесення перегородок і стін, дверних і віконних прорізів, комунікацій тощо. Обсяг демонтажних робіт залежить від типу ремонту.

Найбільш важкі моменти при демонтажі

  • Несучі конструкції: для того, щоб демонтувати їх, вам потрібно взяти спеціальний дозвіл у відповідній інстанції. Але, це ще не все: швидше за все вам не дозволять проводити даний демонтаж самостійно.
  • Комунікації: демонтаж інженерних мереж – процес, який краще доручити професіоналам. Щоб замінити проводку, труби або будь-які інші комунікації потрібно володіти спеціальними навичками і мати досвід.
  • Демонтаж підлогових покриттів: плитку, кахель, паркет або інші покриття дуже складно демонтувати самостійно. Як мінімум, для цього вам знадобляться спеціальні інструменти. Купувати їх немає сенсу, так як навряд вони знадобляться в майбутньому. Набагато доцільніше буде найняти професійну бригаду будівельників.
  • Сміття: у багатьох містах не слід утилізувати будівельне сміття у звичайні сміттєві баки. Для цієї мети є спеціальні пункти, які приймають будівельні відходи або спеціалізовані звалища. Якщо ви викинете будівельне відходи в сміттяпровід, (або звичайний бак для сміття) ризикуєте отримати штраф.

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди