Оздоблювальні роботи

Euro-Bud – гарантуємо високу якість будь-яких ремонтних робіт

Надаємо гарантію якості на виконання всіх робіт

Оздоблювальні роботи – невід’ємна частина будь-якого ремонту. Від якості оздоблювальних робіт залежить не тільки зовнішній вигляд приміщення, але і надійність ремонту.

Тому, радимо зі всією відповідальністю підійти до цього питання і вивчити всю необхідну інформацію про оздоблювальні роботи.

Для чого потрібно проводити внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи?

 • Для поліпшення зовнішнього вигляду приміщення.
 • Підвищення пожежної безпеки (використовуються важкозаймисті або незаймисті матеріали).
 • Захист від зовнішніх негативних факторів (волога, холод, перепади температур).
 • Поліпшення санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях.
 • Підвищення звукоізоляції.

Види оздоблювальних робіт

 1. Штукатурні – призначені для вирівнювання або декорування стін і стелі. Залежно від бажаного результату, можна використовувати звичайну, декоративну або спеціальну штукатурку.
 2. Малярські – роботи, пов’язані із застосуванням лаків, фарб, білил і інших матеріалів. Ці роботи займають значне місце при ремонті приміщень і завершують практично всі ремонтні роботи.
 3. Облицювальні – укладання різної плитки, панелей або декоративного каменю. Облицювальні матеріали використовують для підвищення пожежної безпеки в приміщенні, поліпшення звуко- і теплоізоляційних властивостей.
 4. Шпалерні роботи – обклеювання стін шпалерами є завершальним етапом загальної обробки приміщень. Шпалери – це один з найбільш доступних способів зробити гарну обробку стін.
 5. Покриття підлоги – в залежності від призначення, покриття може бути вологостійким (плитка, кахель для ванної) або декоративним (ламінат, паркет, лінолеум і т.д). Широкий вибір означає широкі можливості – зараз можна знайти відповідне покриття для підлоги в рамках будь-якого бюджету і для будь-якої мети.

Кращі матеріали для обробки

 • Стеля: один з найкращих варіантів обробки стелі є монтаж гіпсокартону. Гіпсокартон – практичний і зручний у використанні матеріал, який має ряд корисних властивостей. Він не деформується під впливом природних і механічних факторів. Використовуючи цей матеріал, ви можете не боятися усадки будинку: після усадки на гіпсокартонних панелях не з’являться сколи та тріщини.
 • Стіни: найчастіше для обробки стін використовуються: бамбукові або вінілові шпалери, емалеві фарби та декоративна штукатурка.
 • Підлога: найкращим покриттям підлоги безумовно можна назвати ламінат. Ламінат – недорогий і практичний у використанні матеріал. До того ж, він має гарні естетичні властивості. Навіть найдешевші варіанти цього покриття майстерно імітують натуральне дерево.

P.S. В цю добірку ми постаралися включити оздоблювальні матеріали, які мають найбільш оптимальне співвідношення ціна/якість.

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди