Euro-Bud – професійно і якісно ремонтні роботи будь-якої складності
Жоден ремонт не обходиться без плиткових робіт. Укладання плитки – один з кращих варіантів обробки стін в будь-якому приміщенні. Плитка не тільки красиво виглядає, але ще і має ряд корисних властивостей:
- вогнестійкість і вогнетривкість;
- міцність;
- стійкість до хімічних розчинів;
- гігієнічність;
- теплоємність і теплопровідність;
- невибагливість у догляді.
Завдяки цим властивостям плитка широко використовується для обробки стін і підлоги в приміщеннях. Облицювальні плиткові роботи найчастіше проводять на кухні і ванній, рідше в кімнатах.
Види плитки:
Залежно від типу монтажу, плитку можна поділити на:
- підлогову;
- настінну;
- тротуарну.
Залежно від матеріалу:
- керамічна;
- керамогранитна;
- мармурова;
- гіпсова;
- клінкерна;
- гумова.
Що роблять плиточники?
Багато людей задаються питанням чим же займаються плиточники? Умовно виділяють такі етапи плиткових робіт:
- Аналіз приміщення і проведення розрахунків – плиточник повинен заздалегідь побачити кінцевий результат, подумки продумати всі етапи роботи. Він повинен виміряти площу приміщення, де буде укладатися плитка. Також плиточнику необхідно ознайомитися з проектом або створити його самостійно таким чином, щоб укласти плитку без підрізу, або щоб він був мінімальним і не був помітний.
- Підготувати основу – перш, ніж укладати плитку, потрібно вирівняти поверхню. Зазвичай з цією метою наймається штукатурщик, але навичками вирівнювання поверхонь повинен володіти і плиточник.
- Розмітка – плиточник не може приступити до роботи без попередньої розмітки плитки і приміщення. На цьому етапі потрібно продумати, як плитку розміру Х грамотно розмістити в приміщенні площею Y. Банальні геометричні розрахунки, але якщо їх провести неправильно кінцевий результат вас не особливо порадує.
- Укладка плитки – цей процес вимагає працьовитості і посидючості. Плиточник працює в брудному запиленому приміщенні, в незручній позі і при цьому змушений покласти плитку рівно.
- Затирка швів – завершальний етап роботи. Затирка або ж заповнення швів між плитками потрібно робити для того, щоб зміцнити плитку. Без затірки покриття може почати відділятися від стіни і укладання плитки доведеться проводити заново.
А ви знали про ці етапи? Як бачите, плиточнику потрібно вміти робити дуже багато речей і володіти аналітичним складом розуму. Інакше у нього навряд чи вийде правильно зробити розрахунки і відповідно красиво виконати свою роботу. Виходить не така вже й легка ця професія.
Як вибрати хорошого плиточника?
Ви вже, напевно, здогадалися що хорошим плиточником може стати далеко не кожен. Дана професія вимагає чимало посидючості, ретельності і відповідальності. Саме тому, перш ніж укладати контракт з майстром, радимо звернути увагу на такі нюанси:
- Вартість послуг: хороший фахівець не буде продавати свої послуги нижчими від ринкових. Він знає собі ціну і ніколи не буде торгуватися.
- Наявність професійних інструментів для роботи: хороший майстер не прийде до вас з відром, з якого стирчить одна рулетка і шпатель. Він візьме з собою весь необхідний інструмент, включаючи точні прилади вимірювання – лазерний рівень і т.д.;
- Портфоліо: в розділі “Наші роботи” ви можете ознайомитися з роботами наших плиточників. Це дозволить вам оцінити їхній професіоналізм і можливості.
Плиткові роботи від компанії Euro-Bud
Шукайте надійного плиточника? Тоді, ви потрапили за адресою. У нашій компанії працюють фахівці з величезним досвідом і фаховою освітою. Ці люди можуть провести облицювальні роботи будь-якої складності: починаючи від кахлю у ванній і закінчуючи облицюванням фасаду. До того ж, ми надаємо гарантію якості на виконання всіх робіт.