Сантехнічні роботи

Euro-Bud – компанія, яка має величезний досвід роботи з сантехнікою

Надаємо гарантію якості на виконання всіх робіт

Сантехнічні роботи – одна з найважливіших складових будь-якого ремонту. Від якості їх виконання безпосередньо залежить рівень комфорту і безпеки в приміщенні.

Якщо неправильно виконати сантехнічні роботи в приміщенні, ви ризикуєте затопити себе і своїх сусідів. Саме тому, радимо звертатися за допомогою до професійних сантехників.

Основні види сантехнічних робіт

Сантехнік повинен бути майстром-універсалом. Він повинен вміти робити будь-яку роботу, яка стосується каналізації, водопостачання та опалення. До найбільш поширених видів сантехнічних робіт відносяться:

 • Розводка труб холодного та гарячого водопостачання.
 • Монтаж каналізаційних труб.
 • Установка опалювальних пристроїв (труби, котли, бойлери, система теплої підлоги тощо).
 • Монтаж сантехнічних приладів (унітаз, ванна, раковина, душова кабіна, сушарка для рушників).
 • Встанолення і заміна лічильників води.
 • Реконструкція сантехнічних приладів.
 • Підключення побутових приладів до водопостачання або каналізації.
 • Установка фільтрів очищення.

Це далеко не всі послуги, які може надавати кваліфікований сантехнік. Сантехнічне обслуговування будинків і квартир включає в себе регулярні перевірки стану сантехнічного обладнання, чистку труб і заміну лічильників води. Якщо у вашому будинку такі перевірки не проводяться, радимо потурбуватися про це, і запросити майстра додому. Своєчасна перевірка стану сантехнічного обладнання та комунікацій допоможе вам зберегти ваші гроші і спокій.

Чому вигідно користуватися послугами професійних сантехніків?

 1. Якість і швидкість роботи: фахівець відразу може визначити причину і місце поломки, і усунути її за короткий час.
 2. Інструмент: у фахівця є все необхідне обладнання, яке потрібно для проведення сантехнічних робіт.
 3. Вигідні рекомендації: професійний сантехнік однозначно порекомендує вам найбільш вигідне обладнання в співвідношенні ціна/якість.
 4. Гарантія: професіонали своєї справи завжди надають гарантію на якість виконаних робіт.

Як вибрати хорошого фахівця для проведення сантехнічних робіт?

Людина в брудному комбінезоні та неприємним запахом алкоголю – типовий образ сантехніка. На жаль, цей стереотип настільки міцно закріпився серед нас, що багато хто навіть не вірить, що сантехнік може бути далеко не таким. Ми вирішили розвіяти цей міф. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими якостями професійних сантехніків. Радимо обов’язково враховувати ці якості при виборі майстра:

 1. Вартість послуг – грамотний майстер ніколи не оголосить вартість послуг без попереднього огляду.
 2. Хороший майстер завжди орієнтується в сучасних технологіях і матеріалах.
 3. Дотримується термінів: досвідчений майстер цінує свій час і час клієнта, тому завжди приходить і роботи виконую вчасно.
 4. Форма: чистота – ознака відповідальності. Особі, яка прийшла в охайній робочій формі, можна не боятися довірити сантехнічні роботи.
 5. Відгуки: якщо є така можливість, ознайомтеся з відгуками попередніх клієнтів про роботу майстра. Якщо мова йде про компанії, ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів цієї компанії.

За цими ознаками можна визначити наскільки якісно майстер виконує свою роботу. Радимо не нехтувати ними і обов’язково звертати увагу на ці якості. Так, ви зможете бути впевненими в тому, що довіряєте сантехнічні роботи надійній людині.

Виклик сантехніка в Києві

У компанії Euro-Bud ви можете замовити послуги сантехніка в Києві і області. У нас працюють тільки ті фахівці, які мають величезний досвід роботи з сантехнікою. Замовляючи послуги сантехніка в нас, ви можете бути впевненими, що він приїде вчасно і зробить свою роботу якісно. Наші майстри вміють робити будь-які сантехнічні роботи: починаючи від демонтажу унітазу і закінчуючи монтуванням теплої підлоги.

Якщо хочете переконатися в якості робіт наших майстрів, зайдіть в розділ “Наші роботи”. Тут ви зможете побачити вже готовий результат робіт наших фахівців. Також, ви можете зателефонувати нам за вказаними номерами в розділі “Контакти” для уточнень деталей

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди