Теслярські роботи

Euro-Bud – ми виготовимо такі вироби з деревини, які перевершать всі ваші очікування

Надаємо гарантію якості на виконання всіх робіт

Столяр – фахівець з виготовлення та ремонту виробів з дерева. Роботу цього майстра можна порівняти з ювелірною. Так само, як ювелір надає форму коштовному каменю, столяр надихає в дерево нове життя. В руках цього майстра дерево перетворюється в предмети мистецтва.

Дерев’яні вироби ручної роботи мають особливу енергетику, вони радують око і до них приємно торкатися. Але, перш, ніж ці предмети потраплять до вас, столяр повинен виконати чимало роботи.

Етапи роботи столяра

  1. Підготовка креслень: у кожного столяра повинні бути готові креслення, за якими він буде виготовляти виріб. Якщо це індивідуальне замовлення, майстер самостійно повинен спроектувати креслення;
  2. Підготовка деревини: перш, ніж приступити до роботи, тесля повинен висушити, розпиляти і відшліфувати дерево.
  3. Розкрій і примірка деталей майбутнього виробу: на цьому етапі відбувається: свердління потрібних отворів, видовбування пазів, стругання країв і т.д.
  4. Монтаж виробу за допомогою спеціальних монтажних засобів і клею.
  5. Фінішне покриття: практично всі готові вироби покриваються шаром лаку або фарби.

Як вибрати хорошого столяра?

Чи не кожен тесляр здатний виготовити якісні вироби з дерева. Щоб навчитися це робити, фахівець повинен володіти безліччю якостей. Хороший тесляр має навички проектування, любить працювати з деревом і вміє концентрувати свою увагу протягом тривалого періоду часу. Знайти такого фахівця складно, але цілком реально. Щоб знайти професійного столяра, потрібно звертати увагу на такі деталі:

  • досвід роботи і освіта: спеціальну освіту потрібна для того, щоб людина отримала необхідні навички, а досвід – щоб відпрацювати їх на практиці;
  • робоче місце: якщо є можливість, поцікавтеся яке робоче місце майстра. У фахівця повинна бути своя майстерня, де є все необхідне обладнання;
  • розряд майстра: рівень кваліфікації майстра визначає розряд. Найбільш легкі роботи виконують столяри 2-3 розрядів, для виготовлення складних фігурних предметів потрібно наймати столяра 6-го розряду.

Послуги столяра від компанії Euro-Bud

Шукайте професійного столяра? Тоді, ви потрапили за адресою. Наші фахівці мають величезний досвід роботи і здатні втілити в життя навіть найсміливіші ваші ідеї. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на виготовлення виробів з дерева за вашим індивідуальним замовленням. Все, що від вас знадобитися – пояснити що ви хочете отримати в результаті. Решту роботи ми беремо на себе. Наші майстри спроектують креслення, підготують деревину до роботи і виготовлять вам те, що ви хочете. Довіривши столярні роботи нам, ви можете бути на 100% впевненими в їхній якості.

Супутні послуги:

Отримайте консультацію

Заплануйте безкоштовний візит до фахівця

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди