Ремонт балкона под ключ

Euro-Bud — європейська якість ремонту за українські гроші

У нас ви отримаєте індивідуальний підхід

Балкон — це набагато більше, ніж звичне нам сховище мотлоху. Він виконує безліч важливих функцій, одна з яких — збереження тепла в квартирі. Якщо балкон не склити і не утеплити належним чином, то в холодну пору року ви зіткнетеся з протягами. Холодне повітря буде проходити крізь балконні щілини, тим самим охолоджуючи квартиру. Таким чином, вам доведеться значно збільшити витрати на опалення, зокрема тих кімнат, де є балкон. Саме тому, радимо не нехтувати облаштуванням балкона і замовити ремонт балконів під ключ в компанії Euro-Bud.

Чому у нас вигідно замовляти балкон під ключ?

  1. Зробити його максимально функціональним: багато людей і не здогадуються про можливості балкона. Ці кілька квадратних метрів можна використовувати не тільки для зберігання речей. Балкон можна обладнати під невеликий кабінет, майстерню, зимовий сад, зробити просто затишний куточок. Ідей маса! Скористайтеся послугами нашої будівельної компанії, і ваш балкон перестане бути непотрібною прибудовою.
  2. Розширення кімнати за рахунок балкона: ми знаємо як перетворити лоджію в вигідне доповнення до кімнати. Розширити кімнату шляхом комбінування її з балконом дуже легко. Для цього потрібно прибрати зайву перегородку і зробити капітальний ремонт.
  3. Створення унікального дизайну: у нас ви можете замовити дизайн-проект балкона, в якому ми врахуємо всі ваші побажання. Досвідчена команда дизайнерів і робітників знає, як догодити навіть самим вимогливим клієнтам.
  4. Повний комплекс послуг: довіривши ремонтні роботи нам, ви знімаєте з себе всі організаційні питання. Ми самі складемо проект, закупимо матеріали і проведемо ремонтні роботи.
  5. Гарантія якості на виконану роботу: ми відповідально ставимося до своєї роботи, тому не боїмося надавати п’ятирічну гарантію на її якість.

Функціональна і сучасна лоджія — ось що потрібно власникам квартир. Довіривши ремонт балкона нам, ви точно не пошкодуєте. Ми врахуємо всі ваші побажання і перетворимо вашу лоджію в найулюбленіше місце в будинку.

Сопутствующие услуги:

Получите консультацию

Запланируйте бесплатный визит к специалисту

Получить бесплатную консультацию. Нажмите сюда