Электромонтажные работы

Euro-Bud — компанія, яка піклується про ваш комфорт

Надаємо гарантію якості на виконання всіх робіт

Що ви будете робити якщо в будинку пропаде електрика? Швидше за все ви просто викличете електрика, щоб він знайшов причину збою мережі і усунув її. Адже, без електрики в сучасному світі важко прожити. Практично всі прилади, якими ми користуємося, працюють від електрики. Втратити їх — це як втратити частину себе.

Саме тому ми намагаємося докласти всіх зусиль, щоб в наших будинках завжди була справна електрика. За допомогою необхідно звертатися до професійного електрика!

Особливості професії

Ви швидше за все здивуєтеся, але є кілька різновидів цієї професії:

  • електрик;
  • електромонтер;
  • інженер електрик.

Електрик — виконує електромонтажні роботи, пов’язані з побутовими приладами і проводкою. Такий фахівець може поміняти проводку, полагодити або встановити будь-який електричний прилад.

Електромонтер — фахівець, який працює з напругою в 1000 і більше вольт. У житлових будинках і офісних будівлях часто такі фахівці не працюють.

Інженер-електрик — розробляє і проектує різні системи енергопостачання. Це можуть бути схеми, як для житлових будинків, так і для промислових об’єктів. У більшості випадків, фахівці можуть надавати послуги в якійсь одній певній сфері. Замовляючи електрика, ви не можете розраховувати на електромонтажні або інженерні роботи. І навпаки. Цього принципу дотримуються практично всі ремонтні компанії та приватні фахівці.

У нас електрик — це майстер універсал, який вміщує в собі вміння і досвід усіх трьох перерахованих вище професій. В нашій компанії ви можете замовити повний комплекс електромонтажних робіт і ми надішлемо до вас тільки досвідченого фахівця. Таким чином, користуючись нашими послугами ви значно економите свої гроші.

Як вибрати хорошого фахівця для проведення електромонтажних робіт?

Електрик — небезпечна і відповідальна професія, яка вимагає величезного професіоналізму. Адже від якості виконаних робіт залежить не тільки рівень вашого комфорту, але і безпека. Електрика — одна з найпоширеніших причин пожеж. Дуже важливо щоб майстер розумів це, і робив свою роботу на 100% якісно. Знайти такого фахівця важко, але можливо. Щоб вибрати хорошого електрика потрібно звертати увагу на такі нюанси:

  • Гарний фахівець не приступає до роботи поки не з’ясує такі деталі: побажання замовника, загальний обсяг робіт, кількість і потужність електроприладів, тип приміщення і т.д.
  • Кваліфікація: обов’язково запитайте у майстра, який у нього розряд. У фахівця завжди є всі необхідні інструменти, які потрібні для проведення електромонтажних робіт.
  • Надає гарантію: хороший майстер працює на совість, тому не боїться надавати гарантію на якість своєї виконаної роботи.
  • Грамотні консультації: фахівцю не складно буде відповісти на всі ваші запитання і пояснити, як краще зробити ту чи іншу роботу.
  • Техніка безпеки: хороший фахівець завжди дотримується всіх необхідних норм безпеки.
  • Він ніколи не спізнюється: фахіці цінують свій особистий час і час своїх клієнтів, тому завжди приходять вчасно.

Кого вибрати: приватного електрика чи спеціаліста від ремонтної компанії?

Найчастіше послуги приватних фахівців обходяться дешевше, ніж у представників окремої фірми. Здавалося б питання вирішене — потрібно звертатися до приватників. Але, не все так просто. Ремонтні компанії, на відміну від приватних електриків, можуть надати вам гарантії на якість роботи, несуть повну відповідальність за виконану роботу, а так само готові прийти по гарантійному обслуговуванню. Адже, кожен фахівець впливає на імідж компанії. Тому, електрики в ремонтних компаніях, більш відповідально підходять до виконання своїх обов’язків.

Послуги електрика від компанії Euro-Bud

Не знаєте де знайти хорошого електрика в Києві або передмісті? Тоді, зверніться до нас. У нашій компанії працюють досвідчені електрики з величезним досвідом. Справжні майстри своєї справи — вони зможуть виконати будь-яку електромонтажну роботу. Замовив послуги електрика в нас, ви можете бути впевненими в кінцевому результаті. Він влаштує вас на всі 100%.

Сопутствующие услуги:

Получите консультацию

Запланируйте бесплатный визит к специалисту

Получить бесплатную консультацию. Нажмите сюда