Гипсокартонные работы

Euro-Bud — гарантуємо високу якість будь-яких ремонтних робіт

Надаємо гарантію якості на виконання всіх робіт

Гіпсокартон — один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Монтаж гіпсокартону — це не просто вирівнювання стін або стелі. За допомогою цього матеріалу можна втілити навіть найсміливіші дизайнерські рішення.

Гіпсокартон використовують для створення перегородок, арок, фальш-стін і інших споруд. Цей матеріал став справжньою знахідкою для будівельників.

Переваги гіпсокартону

  • Усуває надмірну вологість: спеціальні вологостійкі листи гіпсокартону не вбирають вологу. Таким чином, їх можна сміливо використовувати на кухні та у ванній, не побоюючись деформації і руйнування обробки.
  • Висока вогнестійкість — відноситься до важкогорючих матеріалів. Гіпсокартонні конструкції не тліють, не запалюються і не обвуглюються під впливом вогню;
  • Легкість в монтажі: монтаж гіпсокартону не забирає багато часу, так як матеріал дуже легкий і гнучкий. Також він прекрасно піддається обробці: гіпсокартонні панелі без проблем ріжуться звичайним ножем і можуть монтуватися на будь-яку поверхню;
  • Тривалий термін експлуатації: якщо гіпсокартонні панелі правильно встановити — вони прослужать не менше 10 років. Також, ГКЛ листи стійкі до механічних негативних факторів: панелі не бояться осідання будинку, стійкі до подряпин і сколів.

Самостійний монтаж гіпсокартонних листів

Гіпсокартон — один з небагатьох матеріалів, які можна змонтувати без спеціальних будівельних навичок. Але, не факт що у вас вийде якісно це зробити. Тому, радимо довірити монтаж гіпсокартону досвідченій команді будівельників — фахівцям Euro-Bud.

Монтаж гіпсокартону від компанії Euro-Bud

Ми з 2006 року займаємося ремонтно-будівельними роботами в Києві і області. За цей час ми сформували професійну бригаду будівельників. Наші фахівці можуть без зусиль визначити, який вид гіпсокартону потрібно застосувати в приміщенні, де замовити якісні ГКЛ-листи, і як їх правильно встановити. Нам можна довірити будь-які гіпсокартонні роботи.

Сопутствующие услуги:

Получите консультацию

Запланируйте бесплатный визит к специалисту

Получить бесплатную консультацию. Нажмите сюда