Блог

Тенденції в інтер’єрі або де брати ідеї

Досвідчені дизайнери завжди тримають руку на пульсі, намагаючись не відставати від провідних тенденцій в інтер’єрі. Так, останні п’ять років в дизайні інтер’єрів актуальні такі тенденції:

  • Декоровані стіни: гладкі і чисті стіни залишилися в минулому. Останнім часом все більше людей віддають перевагу вішати на стінах портрети, фотографії, постери та інше.
  • Світлі відтінки:світлі відтінки візуально розширюють простір, а темні – зменшують. Можливо тому, все більше власників квартир обирають білі, кремові і пастельні відтінки для своїх квартир.
  • Натуральні матеріали: дерево, камінь, слонова кістка та інші матеріали стають надзвичайно популярними серед власників квартир і будинків.
  • Рослини: якщо раніше люди не хотіли мати в квартирі рослини, так як не любили доглядати за ними, то зараз все змінилося. Людям подобаються ці елементи декору і дуже часто клієнти просять дизайнерів, щоб рослин було якомога більше.
  • Hi-tech, модерн і футуризм: ми живемо в двадцять першому столітті і все в квартирі має про це говорити. Саме тому, все частіше люди оформлюють квартири в стилі Хай-Тек.

Дизайн інтер’єру в Києві від компанії Euro-Bud

Насправді, професійний та досвідчений дизайнер враховує набагато більше деталей, ніж згадано тут. Перелічити усі аспекти дизайнерської роботи в одній статті просто неможливо. Створення інтер’єру – творчий процес, який вимагає неймовірного професіоналізму, досвіду і спеціальних навичок. Тому, аби уникнути несподіванок під час та після ремонту, радимо все-таки не планувати дизайн інтер’єру самостійно, а доручити цей процес нам – компанії Euro-Bud.

Отримати безкоштовну консультацію. Натисніть сюди